Wyssen Team
  • Samuel Wyssen
    Samuel Wyssen Daglig leder

    sam@wyssen.com

    +41 33 676 76 76

  • Stian Langeland
    Stian Langeland DAGLIG LEDER WYSSEN NORGE AS

    stian@wyssen.com

    +47 971 235 82

  • Christian Wyssen
    Christian Wyssen Prosjektledelse og styre

    christian@wyssen.com

    +41 33 676 76 76

  • Leif Øyvind Solemsli
    Leif Øyvind Solemsli Support

    leif@wyssen.com

    +47 922 194 44

  • Paul Velsand
    Paul Velsand Snøskredvarsler

    velsand@wyssen.com

    +47 454 611 78

  • André Wäfler
    André Wäfler Support

    andre@wyssen.com

    +41 33 676 76 91

  • Mario Giunta
    Mario Giunta Montering | Support

    mario@wyssen.com

    +41 33 676 76 92

  • Service – Nummer
    Service – Nummer

    Sveits: +41 33 676 76 99

    Østerrike: +43 664 460 30 10

    Canada: +1 250 814 4673

  • Dr. Cesar Vera
    Dr. Cesar Vera Forskning & Utvikling / Prosjektleder Chile

    cesar@wyssen.com

    +41 76 743 07 86

  • Benjamin Meier
    Benjamin Meier Electrical Engineering B. Sc. BUAS & Utvikling

    beni@wyssen.com

    +41 33 676 76 76

  • Daniel Eymann
    Daniel Eymann Regnskap og administrasjon

    dani@wyssen.com

    +41 33 676 76 72

  • Nicole Schmid
    Nicole Schmid Markedsføring

    nicole@wyssen.com

    +41 33 676 76 75

  • Ruedi Zurbrügg
    Ruedi Zurbrügg Produksjonsplanlegging og innkjøp

    avor@wyssen.com

    +41 33 676 76 84

Din representant i ditt land

  • Paul Dobesberger
    Paul Dobesberger DAGLIG LEDER WYSSEN AUSTRIA GMBH

    paul@wyssen.com

    +43 664 8822 9015

Wyssen Austria GmbH

Hovedkontor

Fakturaadresse

  • Reimmichlgasse 5, 6020 Innsbruck, Østerrike
  • Hans-Jürg Etter
    Hans-Jürg Etter FIRMAREPRESENTNT CANADA

    hans-juerg@wyssen.com

    +1 778 485 28 38

  • Lisa Dreier
    Lisa Dreier PROSJEKTLEDELSE Canada

    lisa@wyssen.com

    +1 778 252 05 14

  • Walter Steinkogler
    Walter Steinkogler International Business and Solutions Development

    walter@wyssen.com

    Tel [CAN] +1 250 814 46 73
    Tel [CH] +41 76 271 88 58

      

     

Wyssen Canada Inc.

Wyssen Canada Inc.

  • Stian Langeland
    Stian Langeland DAGLIG LEDER WYSSEN NORGE AS

    stian@wyssen.com

    +47 971 235 82

Wyssen Norge AS

  • Paulo Asalgado
    Paulo Asalgado DAGLIG LEDER WYSSEN CHILE SPA

    paulo@wyssen.com

    +56 9 9874 4414

  • Dr. Cesar Vera
    Dr. Cesar Vera Forskning & Utvikling / Prosjektleder Chile

    cesar@wyssen.com

    +41 76 743 07 86

Wyssen Chile SpA

  • Samuel Wyssen
    Samuel Wyssen Daglig leder

    sam@wyssen.com

    +41 33 676 76 76

Wyssen Avalanche Control AG

  • Roz Reynolds
    Roz Reynolds Firmarepresentnt USA

    roz@wyssen.com

    + 1 208 891 95 43

Wyssen USA Inc.

Kontaktieren Sie uns

Schreiben Sie hier eine Nachricht. Wir werden uns so schnell wie möglich bei Ihnen melden.

Ikke leselig? Ny tekst captcha txt

START TYP OG PRESS ENTER TIL SØK